שינויים בגלישה סלולארית מודל 2020

הנוף הטכנולוגי משתנה ומתפתח במהירות בכל שנה שחולפת, כאשר היום כבר מעל 5 מיליארד אנשים מחוברים לאינטרנט בצורה כזו או אחרת (מעל 60% מהאנושות!), ואינטרנט במובייל הוא התחום החם והצומח ביותר בתוך מגמה זו. בשנים האחרונות חל גידול מטורף של 222% בתעבורת האינטרנט על פלטפורמות מובייל, בעיקר סמארטפונים כמובן, והיום כבר מעל מחצית מהגלישה מבוצע ישירות ממכשירי מובייל שונים.

לצד שלל נתונים סטטיסטיים מרתקים לגבי האופן בו השתנתה צורת הגלישה שלנו בטלפונים חכמים עד למצב כיום, אחד האלמנטים החשובים ביותר בצמיחה זו ובשינויים משמעותיים אלו באופן הגלישה הסלולארית ובממשק וחוויית המשתמש במובייל הוא כמובן המכשירים עצמם. טלפונים סלולאריים חכמים היום הם מכונות רבות עוצמה, משוכללים ועמוסים בטכנולוגיה שעד לא מזמן נראתה דמיונית או עתידנית לגמרי.

היום, עם צורת השימוש שלנו באינטרנט סלולארי ובשפע של אפליקציות ששינו את כללי המשחק בהתנהגות שלנו כצרכנים, כמשתמשים ואפילו ממש כחברה, רק מכשיר חזק, מתקדם ומשוכלל מאפשר לנצל עד תום את אינסוף האפשרויות באינטרנט הסלולארי.

נתונים חשובים ומרתקים על גלישה בסמארטפונים מודל 2020

  • מעל 50%מתעבורת הוידאו בשירותי סטרימינג שונים (יוטיוב, נטפליקס ואחרים) מגיעה ממכשירי מובייל.

 

  • חברות ויישומי מסחר אלקטרוני מציגים צמיחה גדולה ומהירה פי 3 לעומת עסקים פיזיים "קלאסיים", במובייל הפערים אף גדולים יותר כי כולנו מבצעים יותר רכישות ישירות מהסמארטפון, בלי לצאת מהבית ובלי להתחבר דרך מחשב.

 

  • ב-2020, יש כבר מעל 3.2 מיליארד משתמשים ברשתות חברתיות (רק בעולם המערבי, בלי לכלול את הרשתות הסיניות!), ומשתמש ממוצע במדיה חברתית מבלה ביישומים אלו מעל שעתיים ביום.

 

  • יותר מחצי מהמתבגרים בארה"ב נחשבים מכורים לסמארטפונים שלהם. משתמשים אמריקאיים מבלים מעל 5 שעות בכל יום במכשירי המובייל שלהם, בישראל הנתונים דומים.

 

  • בחיפושי גוגל, בשנת 2019 כ-60%מכלל החיפושים האורגניים בוצעו מסמארטפונים ולא ממחשבי דסקטופ, מגמה שרק הולכת וגדלה בכל שנה. גוגל עצמה כבר מיישמת תקופה לא קצרה מדיניות של אינדוקס ודירוג אתרים לפי מודל של Mobile First, השם דגש על איכות אתרי מובייל, רלוונטיות במובייל וכמובן UX/UI אפקטיבי בסביבות מובייל.

סמארטפונים מתקדמים וטכנולוגיות גלישה מתקדמות – שילוב עוצמתי!

כבר אמרנו שאחד הדברים שהכי קידמו את הצמיחה המטורפת בגלישה סלולארית מסמארטפונים הוא המכשירים עצמם וכמה הם משוכללים וחזקים כיום. כאשר משלבים זאת עם טכנולוגיות חדשניות וסופר חכמות לגלישה, ניתוח נתונים מדויק ברמת המיקרו והמאקרו ושאר אלמנטים טכנולוגיים מדהימים – מקבלים שילוב עוצמתי המאפשר אפשרויות גלישה רחבות מאוד, התאמה אישית מדויקת במיוחד ושיפור כולל בחוויית המשתמש של כל אחד ואחת מאיתנו.

הסמארטפונים היום מציעים יכולות עיבוד שעד לאחרונה נחשבו לגדולות ומהירות מאוד אפילו עבור מחשבים "רגילים", עם מעבדים חדשים ומאוד חזקים, הגדלה ושיפור תמידי בגודל ותפוקת זיכרון העיבוד והאחסון ושדרוג כולל במכלול המערכות והרכיבים ההופכים את הסמארטפון החדש בכיס שלכם למפלצת ביצועים. וכמובן שיש את רכיבי המצלמות, רכיבי ניווט ושאר אלמנטים טכנולוגיים בטלפונים המספקים את יתר היכולות הטכנולוגיות והביצועים ליצירת חוויית גלישה מלאה, מהירה ועמוסת אפשרויות – אלו הדברים הדוחפים את צמיחת התחום קדימה.

מבחינת צורת הגלישה בסמארטפונים כיום, אנחנו מבצעים הרבה יותר חיפושים אורגניים בגוגל, מבצעים כמעט את כל הגלישה ברשתות חברתיות רק דרך יישומי מובייל ייעודיים, מחפשים מידע צרכני וגם רוכשים יותר ויותר רק מהנייד ומשתמשים באינספור אפליקציות ייעודיות המעניקות תוצאות מהירות, איכותיות ומותאמות אישית. טכנולוגיות ביג דאטה יחד עם כמויות המידע האדירות שהסמארטפונים מאפשרים כיום לאסוף על משתמשים וכוח העיבוד של המכשירים, מאפשרים יחד למנועי חיפוש ואפליקציות לספק חוויית משתמש הרבה יותר מותאמת אישית ורלוונטית לכל משתמש

 

העתיד בגלישת מובייל: באופן ברור, מגמת הצמיחה באינטרנט סלולארי רק הולכת להמשיך באותו קו גידול. סמארטפונים היום כל כך מתקדמים ועבור משתמשים רבים מאוד, הם פשוט נגישים ונוחים יותר לשימוש לעומת מחשב דסקטופ, והמכשירים רק הולכים ומשתכללים עם הזמן! עסקים, אתרים וארגונים חייבים לשים דגש משמעותי ונרחב על מובייל ועל יצירת UX/UI מעולים ליישומים בפלטפורמות מרכזיות וחשובות אלו כדי להמשיך לגדול ולהישאר רלוונטיים במציאות בה אנשים גולשים ורוכשים בעיקר מהסמארטפון.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

More to explorer

חברת בניית אתרים

חברת בניית אתרים

אנחנו גורילה חברת בניית אתרים חכמה וזולה אתם רוצים להקים אתר עבור העסק שלכם אבל כנראה שראיתם חברת בניית אתרים כאלו ואחרות

לימוד בניית אתרים

לימוד בניית אתרים

לימוד בניית אתרים מאפס ועד לשקל הראשון היי אנחנו גורילה ויש לנו תכנית לימוד בניית אתרים שתיקח אתכם לרמה הגבוה ביותר שקיימת

פתיחת אתר אינטרנט

פתיחת אתר אינטרנט

פתיחת אתר אינטרנט מי צריך ומה ? פתיחת אתר אינטרנט זה צעד קריטי מאוד להצלחה של עסק ובכתבה הזאת צוות אתר גורילה

סגירת תפריט
small_c_popup.png

בואו נשוחח...

למידע נוסף על חבילת הזולה והיעילה השאירו פרטים עכשיו!

small_c_popup.png

בואו נשוחח...

למידע נוסף על חבילת הראש השקט השאירו פרטים עכשיו !

small_c_popup.png

בואו נשוחח...

למידע נוסף על החבילה המקצועית השאירו פרטים עכשיו